ניתוח באף – כל סוגי ניתוחי אף במקום אחד

תוכן העניינים

כל מי שרוצה או צריך לעבור ניתוח באף, לא תמיד מודע לעובדה שיש כל מני סוגים של ניתוחים באף. ניתוח אף יכול להיות ניתוח קוסמטי בלבד, ניתוח שנובע מצורך רפואי כלשהו כמו מעבר אף חסום או פוליפים וכמובן גם ניתוח המשלב בין צורך רפואי לשינוי מראה האף.

מעוניינים לעבור הליך כירורגי זה? חשוב שתכירו ניתוחים באף כך שתדעו מה מתאים לבעיה שלכם, לפני שתגיעו לפגישת ייעוץ מסודרת. להלן מידע אודות ניתוח באף ואיך לדעת מהו ניתוח האף שלכם.

ניתוח באף – מחיצה

ניתוח אף זה נחשב לניתוח פופולרי מאוד, היות ויש לא מעט אנשים אשר סובלים מבעיה של מחיצת אף. מחיצת אף מחלקת את האף שלני מעברי אוויר, מדובר במחיצה מסחוס ועצמות דקות, בעלת שכבה דקה של רירית האף. המקרים בהם יש צורך בניתוח, יהיו בדרך כלל מקרים בהם יש סטייה של המחיצה, כך שהיא גורמת לסתימה מלאה או חלקית של מעבר האוויר. סטייה זו מקשה על הנשימה, מלווה באף סתום ובבעיות שונות כמו חרחור או הצטננות מתמדת.
ניתוח מחיצת אף נועד על מנת לשפר את הנשימה דרך האף ולפנות את מעברי האף, כך שהאוויר יכנס פנימה בצורה חופשית. כמו כן, במקרים בהם יש צורך באבחנת נגעים באזור ניתוח מחיצת אף יכול לסייע. חשוב לדעת כי בעיה של מחיצת אף לא ניתן לתקן בשום אמצעי אחר מלבד ניתוח, אף לא מדובר בניתוח מסובך, אלא בפרוצדורה קלה יחסית הדורשת מיומנות ורמת דיוק מרבית.

ניתוח פוליפים

הליך כירורגי הקרוי גם ניתוח פוליפים בדרך כלל מתאים לאנשים אשר סובלים באופן כרוני מהסינוסיטיס. אותם אנשים מצוננים באופן קבוע, מתקשים לנשום ונאלצים לא פעם להיעזר בטיפות אף או בתחליפים אחרים, על מנת לפתוח מעבר אוויר באף. ניתוח באף של פוליפים למעשה מסיר כמויות מזעריות של עצם, במטרה לפתוח את החסימה ולהסיר פוליפים של הקרום הרירי. היות ונדרשת רמת דיוק מרבית, תהליך זה ומסוג זה נעשה בעזרת אנדוסקופ המאפשר למנתח אף לקבל תמונת מצב מלאה, לאורך כל הניתוח.

ניתוח אף אסתטי

מעבר לניתוח אף מסיבות רפואיות, ניתן למצוא הרבה אנשים שעוברים ניתוח אף קוסמטי, על מנת לשפר את מראה האף ביחס לפרופורציה של הפנים. מדובר בניתוח שהוא אינו הכרח פיזי, אך לא פעם הכרח נפשי, היות ואנשים שיש להם אף לא פרופורציונלי או שאינם מרוצים ממראה האף, יהיו חסרי ביטחון או מושא ללעג והקנטות.

ישנם סוגים שונים של ניתוחים באף למטרות קוסמטיקה, כאשר הפופולריים בניהם הנם שיוף עצם האף במקרים בהם יש בליטה באף נשרי או הרחבה והקטנה של שפיץ האף, באזור הנחיריים.

ניתוח באף

ניתוח באף מחיר

בכל הקשור למחיר, תדעו, עלות ניתוח באף נעה בין 6.000 שקלים לניתוח הכי פשוט ועד כ13.000 שקלים במקרים מיוחדים אף יותר. תוכלו לקרוא על כך בהרחבה במאמר – ניתוח אף מחירים.

סוג נוסף של ניתוח הוא: ניתוח פלסטי באף , אשר גם הוא ניתוח מאד נפוץ.

ניתוחי אף הפכו בשנים האחרונות לדבר נפוץ ומקובל, בין אם מדובר בניתוח שיש לו הצדקה רפואית או ניתוח קוסמטי לשיפור המראה והביטחון.

ואם את/ה עדיין מתלבט/ת, או סתם מבולבל/ת, תנו לנו לעזור לך! מלא/י את פרטיך בטופס ונציג יצור עמך קשר בהקדם ויציע לך את מגוון המומחים לניתוח אף, וכמובן תקבלו הצעות מחיר מפתיעות.

להצעת מחיר ומידע נוסף השאירו פרטים
השירות ללא עלות וללא התחייבות!
לקבלת הצעת מחיר או לפרטים נוספים
דילוג לתוכן