פיסול אף – ניתוח אף ללא ניתוח

תוכן העניינים

בעידן של אנטי אייג'ינג ותרבות היופי, מראה חיצוני נחשב למשמעותי בעיני רבים. האף, כאחד האיברים הבולטים בפנים, הוא הסיבה לניתוחים פלסטיים רבים, אך קיימת אפשרות לא ניתוחית של פיסול אף, כאשר ניתן להשיג תוצאות יפות ואסתטיות ללא התערבות כירורגית. בכתבה שלפניכם נפרט נדבר על אפשרות זו אך גם באפשרות של הליך כירורגי פשוט הקשור לפיסול גבנון האף – שיוף אף אשר נחשב לניתוח אף הפשוט ביותר והקצר ביותר כמעט כמו פיסול אף.

פיסול אף כטיפול אסתטי קוסמטי ללא ניתוח

שינוי אף הוא אחד השאיפות של נשים וגברים רבים, בדרך למראה היפה והאסתטי. זו הסיבה לכך כי מדי שנה מתבצעים אלפי ניתוחי אף בישראל. כיום ניתן לשנות את מה שנתן לנו הטבע גם בדרך נוספת, לא פולשנית מידי.

מאחר וניתוח אף כולל הרדמה, כאבים, התאוששות, תופעות לוואי ועשוי אף לגרום לסיבוכים, לא מעט אנשים נרתעים מלקפוץ לחדר הניתוחים ולעצב אף חדש. עם זאת, הרצון לשינוי קיים ולעתים אף נמצא בגדר חלום. השיטה חדשנית אשר מטרתה לתקן פגמים אסתטיים ללא צורך בניתוח או התערבות כירורגית כל שהיא.

פיסול אף נחשב להליך טיפולי אסתטי, במהלכו מחדיר הרופא חומר מילוי זמני לאזור האף המטופל. על ידי החדרת החומר, יכול הרופא לעצב את האף מחדש, על פי ניסיונו הרפואי ורצונו של המטופל. חשוב להבהיר כי טיפול זה אינו מתאים לכל אחד וקיימים מקרים בהם תידרש התערבות ניתוחית כמו שיוף אף (על כך נדבר בהמשך). בנוסף, בעיות רפואיות או בעיות אחרות הקשורות באזור האף צריכות להיבדק היטב ע"י מנתח אף לפני הבחירה באופציה הזאת.

פיסול אף

פיסול אף – מה חשוב לדעת?

מקרים בהם ניתן לבצע פיסול הן מקרים בהם קיים אף נשרי, כאשר קיים הצורך בהרמת האף, כאשר צורת האף היא כמו מגלשה, כאשר ישנם שקעים באף אותם ניתן למלא או במידה ויש צורך ניתן לבצע תיקון אף.

לפני הטיפול עצמו, נפגש המטופל לפגישת ייעוץ עם הרופא המטפל על מנת להעריך את צורתו של האף מבחינה חזיתית וצידית, וכן לבדוק את מיקום האף ביחס לפנים ולעצמות הפנים. בנוסף, מסביר הרופא למטופל אודות התהליך הטיפולי, תופעות הלוואי והתוצאות. טיפול זה מתבצע לאורך כעשרים דקות, ללא הרדמה וללא תחושת כאב. תוצאות הטיפול מתקבלות כבר בסיומו והאף נראה טבעי לחלוטין. ניתן לשוב לשגרה מלאה כבר ביציאה מחדר הטיפולים. עם זאת, מאחר ומדובר בחומר מילוי זמני, יש צורך לשוב על הטיפול לאחר תקופה של כשנתיים. יתרון נוסף בטיפול זה הוא עלותו הנמוכה יחסית לעלותו של הליך כירורגי באף וכאשר אדם מתאים לטיפול פיסול אף, באפשרותו להימנע מאופציה ניתוחית וכן לחסוך אלפי שקלים לצורך תיקון ושיפור מראה האף.

ייעוץ אישי עבור פיסול אף

מראה האף הוא לעתים קרובות מוקד למצב רגשי של חוסר ביטחון ובושה, מעבר לפן הכללי של אסתטיקה ויופי. זו הסיבה בגינה לא מעט אנשים אשר אינם מרוצים מאפם בוחרים לבצע בו שינויים. רבים בוחרים בדרך של ניתוחי אף פלסטיים, אך קיימת גם אפשרות של תיקון פגמים באף על ידי הליך זה. התהליך הנו בעל יתרונות משמעותיים אך לא תמיד מהווה תחליף מתאים לאופציה הניתוחית. בכל מקרה של התלבטות בין כירורגית אף או פיסול אף, מומלץ לפנות לאיש מקצוע אשר ייעץ ויכוון את המטופל לדרך המתאימה לו ביותר.

עוד על פיסול אף ללא ניתוח :

ישנם מקרים בהם אפשר לעבור הליך פיסול אף ללא ניתוח אף, על מנת לתקן פגמים אסתטיים במראה האף. דרך זו של פיסול אינה מתאימה בכל המקרים ולכן חשוב מאוד להתייעץ עם גורם מוסמך אשר יבחן את האף ואת ההיסטוריה הרפואית וימליץ לכם על הטיפול המתאים ביותר. המקרים בהם ניתן לעבור פרוצדורה זו ללא ניתוח הם מקרים ספציפיים כמו מקרה בו יש צורך בהרמת אף או כאשר יש באף שקעים אותם ניתן למלא ללא ניתוח, כמו כן, במקרים בהם אדם עבר הליך כירורגי באף ומרגיש שיש צורך בתיקון קטנטן בחלק מסוים באף, תיקון שאינו מצדיק התערבות רפואית נוספת בחדר ניתוח.

הליך זה אינו כרוך בהרדמה ואינו מלווה בהתאוששות או בתקופת החלמה, כך שמי שנמצא מתאים לתהליך וחושש מהכרוך בזה, יכול לעשות זאת. היות ולא מדובר בפרוצדורה ניתוחית על כל המשתמע מכך, גם עלות להליך זה ללא ניתוח, תהיה נמוכה יותר מאשר ניתוח אף כירורגי.

הטיפול מתבצע באמצעות טכניקה מתקדמת של החדרת חומר מילוי לאזור האף ועיצובו. טיפול זה נעשה במהירות, כאמור ללא צורך בניתוח, הרדמה או התאוששות וניתן להגיע באמצעותו לתוצאות יפות ומידיות.

פיסול אף המלצות וחוות דעת מטופלים

לאחר איסוף מידע על התחום, בוודאי יעניין אותך לברר גם על פיסול אף המלצות ומטפלים מומלצים. ישנם שלל מטפלים בתחום והמטרה שלך היא למצוא את האחד שיש לו ידע רב בתחום ועם תיק עבודות מרשים. הפנים שלך מחייבות טיפול מוקפד ולכן עלייך להקדיש זמן לשיחה הראשונית ולחוות דעת ממטופלים אחרים, להגיע למפגש עם הרופא כדי לדעת אם באפשרותו לבצע את מה שחלמת עליו ולבקש לראות את תיק העבודות שלו.

המלצות על רופאים שונים עבור פיסול אף

ישנו מידע רב ברשת על ניתוח אף ללא ניתוח המלצות, תמונות לפני ואחרי ועוד והשאלה שלך יכולה להיות מהי הדרך להגיע אל רופאים שמתאימים לך. ראשית, כדאי לדעת שבאפשרותך לשוחח ואף להיפגש עם יותר מרופא אחד ולקבל תמיד עוד חוות דעת. לאחר מכן, עלייך להקדיש זמן לפגישה הראשונה, לשאול את הרופא על פיסול אף המלצות שמתאימות לך, לבקש לדעת לאלו תוצאות הוא חושב שאפשר להגיע ולהתרשם מהפגישה.

המלצות גולשים שעברו פיסול אף במרפאות רופאים מומלצים דרך פורטל אף מושלם

בת אל שילר – פיסול אף מתאים גם לאוכלוסייה הדתית ויעיד על כך האף המושלם שזכיתי לו. אני ממליצה בחום לבצע ניתוח אף אך רק במרפאה של מומחים לנושא. רק רופא איכותי יבטיח כי האף שלכם יהיה מושלם וכי אתם תהיו מרוצים מהתוצאה שלו.אני אישית נותחתי אצל רופא דתי וצנוע מאד ואני מאד מרוצה ובטוחה בתוצאה הסופית המושלמת. המחיר היה פנטסטי ומתחת לכל מחיר שהשגתי או שמעתי לפני פגישת הייעוץ במרפאה זו.

דנית חיימוב – אני כל כך מרוצה מהאף החדש שלי עד שאין לי מילים לתאר כמה אני מאושרת. יש הרבה המלצות על מנתחים אך אני בטוחה כי המנתח שלי הוא משהו מיוחד שכמותו עוד לא פגשתם. האף שלי מתאים באופן מושלם לפנים שלי וכל מי שמכיר אותי החמיא לי מאוד על האף החדש שלי. אני מאד מרוצה ממרפאה שבה נותחתי ומהצוות וגם מהמחיר הסביר והתשלומים הנוחים. תודה!

כמה עולה פיסול אף / מילוי אף – מחירים:

מחיר פיסול אף משנה בין המרפאות השונות אך מחיר ההליך נע בין 4000 שקלים לבין 5000 שקלים בלבד.
למידע נוסף לקריאה בנושא זה יש ללחוץ על הקישור: ניתוח אף ללא ניתוח מחיר

 

מידע נוסף תוכלו לקבל מצוות הפורטל שלנו.

כמו כן, תוכלו גם לבצע השוואת מחירים מהירה ויעילה באמצעות השארת פרטיכם!

השירות ללא עלות וללא התחייבות !

היו חברתיים ותפרגנו לנו בשיתוף בפייסבוק או בגוגל+

נשמח גם לדירוג חיובי 🙂 [kkstarratings]

להצעת מחיר ומידע נוסף השאירו פרטים
השירות ללא עלות וללא התחייבות!
לקבלת הצעת מחיר או לפרטים נוספים
דילוג לתוכן