ניתוח אף לגברים – ניתוחי אף לקהל הגברים

תוכן העניינים

נהוג לשייך את עולם האסתטיקה והניתוחים הפלסטיים לנשים בעיקר, אך חשוב לזכור כי לעיתים גם גברים מעוניינים בשינוי. ניתוח אף לגברים נחשב לניתוח פופולרי ולא מעט אנשים מעוניינים לעבור ניתוח אף לגברים על מנת לשפר את המראה שלהם ואת ביטחונם העצמי.

ניתוח אף לגברים

ניתוח אף לגברים

לא מעט גברים אינם מרוצים ממראה פניהם, בעיקר בשל אי שביעות רצון מהאף הטבעי בו ניחנו. גברים אלו לא פעם סובלים מחוסר ביטחון עצמי, מתחושת אי נוחות ואפילו מפגיעה חברתית. בעבר, גברים אלו חששו מלעבור ניתוח אף מסיבות שונות, ואחת מהן קשורה לדימוי של ניתוחים פלסטיים כמזוהים עם נשים בעיקר. אבל עם התקדמות החברה הפוסטמודרנית, גם ניתוח אף לגבר הפך היום מקובל ונפוץ בקרב גברים רבים ברחבי העולם.

ניתוח אף לגברים הוא למעשה ניתוח אף כמו כל ניתוח אף פלסטי, והוא מתבצע אצל רופא פלסטיקאי מוסמך בחדר ניתוח מתאים. ניתן לבצע ניתוח אף לגבר בשתי דרכים: ניתוח אף הנעשה דרך הנחיריים באמצעות החדרת מכשירים זעירים המסתתים את עצמות האף מבפנים על פי מדידות וחישובים אותם מבצע הרופא. הדרך השנייה, והפחות נפוצה היא ניתוח אף בפתוח, במהלכו פותח הרופא את האף ומבצע את השינויים על פי ההדמיה שערך לפני כן. במצב זה ייתכנו סימנים של תפרים וצלקות זעירות, אשר מוסתרות בדרך כלל וכמעט לא ניתנות להבחנה.

ניתוח אף לגברים, כאמור, מתבצע רק על ידי רופא פלסטיקאי מוסמך. כחלק מההכנה לניתוח, נפגש המטופל עם הרופא למפגש ייעוץ והדמיה, במהלכו פורס הרופא בפני המטופל את ההליך הניתוחי, סיכונים ותופעות לוואי ומבצע הדמיה של פני המטופל לאחר הניתוח. חשוב לזכור כי ההדמיה הינה הדמיה בלבד והתוצאות עשויות להיות מעט שונות. בנוסף, מבצע הרופא מדידות ובדיקות של האף, של הפנים ושל עצמות הפנים על מנת להתאים את האף החדש לפניו של המטופל.

ניתוח אף לגברים – לפני הניתוח

לאחר הפגישה עם הרופא, ישנן כמה הכנות לפני הניתוח. הכנות אלו כוללות בדרך כלל הפסקת העישון למשך שבועיים לפני הניתוח, הפסקת נטילת תרופות מסוימות ויום צום ביום הניתוח עצמו. חשוב להתייעץ עם הרופא לגבי ההכנות אותן יש להכין לקראת הניתוח.

גם לאחר הניתוח קיימים כמה כללים עליהם כדאי להקפיד כמו חזרה הדרגתית לעישון, תזונה וכן טיפול בתחבושות ומקלחת.

ניתוח אף לגברים נחשב הליך פשוט יחסית ואם הוא מתבצע אצל רופא מוסמך, מנוסה ומקצועי, הסיכוי לתופעות לוואי או לסיכונים שונים בניתוח אף יורד משמעותית. עם זאת, חשוב לזכור כי מדובר בהליך כירורגי פולשני, וכמו כל ניתוח, גם כאן קיימים סיכונים אשר אינם קשורים בהכרח ברופא כמו בצקות, שטפי דם, תוצאה לא רצויה ועוד. רוב התופעות הללו חולפות או הפיכות וניתן לתקנן.

ניתוח אף לגברים אינו רק הליך אסתטי. לעיתים גברים זקוקים לניתוח אף על כחלק מהליך רפואי אשר נועד להקל עליהם בתפקוד היומיומי. כך למשל ישנם גברים עם בעיות בסינוסים או עם פוליפים באף הזקוקים לניתוח על מנת לתקן בעיה זו. גם במקרים כאלו, חשוב לבחור ברופא מנתח אף מומחה ומקצועי.

היכנסו לקרוא בנוגע למחירי ניתוחי אף.

ואם את/ה עדיין מתלבט/ת, או סתם מבולבל/ת, תנו לנו לעזור לך! מלא/י את פרטיך בטופס ונציג יצור עמך קשר בהקדם ויציע לך את מגוון המומחים לניתוח אף, וכמובן תקבלו הצעות מחיר מפתיעות.

להצעת מחיר ומידע נוסף השאירו פרטים
השירות ללא עלות וללא התחייבות!
לקבלת הצעת מחיר או לפרטים נוספים
דילוג לתוכן