מנתח אף מומחה בניתוחי אף מיוחדים

תוכן העניינים

כל המידע אודות מנתח אף מומלץ, רגע לפני קביעת פגישת הייעוץ לניתוח אף.

ישנן סיבות רבות ומגוונות לבצע ניתוח אף הן סיבות רפואיות והן סיבות קוסמטיות בלבד. אחת הסיבות הנפוצות ביותר היא מחיצה עקומה, המביאה אנשים רבים לבדוק את האפשרויות העמודות בפניהם. מחיצה עקומה יכולה להביא לבעיות נשימה קלות עד קשות וגם להוות בעיה אסתטית. הצעד הראשון הוא להחליט כי יש צורך בכך, הצעד השני – ואולי המכריע ביותר הוא בחירת מנתח אף או חיפוש אחר המומלץ ביותר.

מנתח אף – שלב איתור המומחה

כאשר באים לבחור בין המנתחים יש ראשית להגדיר את הבעיה שבגללה ניגשים לניתוח אף. באם ניתוח האף הוא ניתוח אסתטי בלבד – הכולל שינוי בחלק מסוים של האף – הגדלה או הקטנה, שיוף, תיקון פגמים ושיפור פרופורציות נרמה למצוא מנתח פלסטי המתמחה בדיוק בפרוצדורה עלינו לעבור. כדאי לנסות להגיע ללקוחות שעברו ניתוחים דומים ולראות תמונות של לפני ואחרי.

מנתח אף

חשוב לדעת כי מאחר ומדובר ברקמה חיה, האף משתנה עם השנים, גם לאחר מכן. יכול להיות שבחרתם מנתח מהשורה הראשונה, אך מספר ימים, שבועות או חודשים מהניתוח צצה גבשושית קטנה על האף, למשל. טרם הניתוח יש לברר האם אותו רופא בו אתם עומדים לבחור מבצע ניתוח אף משניים והאם אלה כלולים במחיר. ניתוח משני נועד על מנת לערוך מקצה שיפורים לאחר הניתוח הראשון. יש לציין כי שינויים טבעיים באף מתרחשים לאורך שנים עם או בלי ניתוח, מנתח אף מקצועי ואמין ידאג לפרט מידע זה בפניכם ולהציג תמונה אמתית וכנה ולא לפתח ציפיות שווא.

סיבה נוספת שבגללה תרצו מנתח מקצועי ביותר בתחום הרלוונטי נוגעת למשך וקושי ההחלמה. ככל שהאף עובר יותר פרוצדורות, שינויים, חבולות ותפרים – כך ההחלמה תהיה ארוכה, קשה ומסורבלת יותר. מנתח מקצועי יתכנן עבורכם ניתוח עם סיבוך מינימלי כך שיהיו לכם מעט שטפי דם אם בכלל, מעט דימומים אם בכלל, ומעט תפרים אם בכלל.

מנתח אף

כדאי לשאול מנתח מומלץ שאלות רבות ככל האפשר – האם מדובר בניתוח אף בהרדמה מלאה או חלקית, מה משך ההחלמה, האם הניתוח כרוך באשפוז, האם התפרים הם תפרים נמסים או שיש לחזור ולהוציא אותם, האם יהיה צורך בטמפונים באף ואם כן לכמה זמן, האם יש צורך בשימוש בשתלים, האם יש למנתח זה ניסיון עם שתלים, מהם הסיכונים, מהם האפשרויות האחרות (למשל לקיחת שתלים מהגוף של המנותח עצמו וכך למנוע חשש לדחיית השתל הזר על ידי גוף המנותח). כדאי לברר באילו כלים משתמש מנתח זה ומיהו הצוות הרפואי שיהיה נוכח במקום. איש צוות שתרצו לדעת בדיוק מי הוא – הוא המרדים. יש לבדוק שמנתח זה עובד עם מרדים מוסמך ומקצועי שיהיה לכל אורך ניתוח האף שלכם.

הליך כירורגי באף הוא צעד משמעותי וכדאי לבחור מנתח מומלץ בקפידה על מנת שלא תצטרכו לחזור על הניתוח או גרוע מכך, לעמוד מול טעויות שלא ניתנות לתיקון. כמו כן תשאלו הרבה שאלות על הנושא ושוטטו ברחבי רשת האינטרנט ותאספו שאלות רלוונטיות ושכיחות ליום הפגישה מול המנתח.

אז האם באמת כדאי לבחור מנתח אף מומלץ ?

כאשר אתם שוקלים לעבור ניתוח אף, חשוב מאוד לעבור את הניתוח אצל מומחה מומלץ אחד כזה שיש לו ניסיון בביצוע ניתוחים כאלה ופועל בתחום הרפואה האסתטית. כאשר אתם רוצים לאתר מנתח מומחה מומלץ חשוב מאוד לערוך סקר שוק, להתעניין במרפאות השונות מי מנתח אצלם, לקרוא מידע באינטרנט וכמובן לשמוע ולקרוא חוות דעת של מטופלים אחרים. אם אתם מכירים אנשים שעברו תהליך דומה ויכולים לספר לכם על מנתחי אף מומלצים, אשר עברו אצלו ניתוח והיו מרוצים מהתוצאה וקיבלו מחמאות מהסביבה עשו זאת.

הדרך למצוא מנתח מומלץ לא תמיד דומה אצל כל אחד מאיתנו. אחרי הכול, כולנו אנשים שונים ולכל אחד חשוב משהו אחר. יש מי שדווקא מחפש את המגע האישי ורוצה לעבור ניתוח במרפאה קטנה ואקסקלוסיבית ויש מי מחפש מנתח מומלץ ברשת מכוני קוסמטיקה מוכרת וידועה, עם סניפים בכל רחבי הארץ. כל אחד צריך למצוא את מה שמתאים לו ולעבור ניתוח אף במקום ועל ידי מנתח אף שעושה עליו את הרושם המקצועי ביותר ומצליח להשרות תחושת ביטחון, הנובעת מהידיעה שאתם בידיים טובות.

ואם את/ה עדיין מתלבט/ת, או סתם מבולבל/ת, תנו לנו לעזור לך! מלא/י את פרטיך בטופס ונציג יצור עמך קשר בהקדם ויציע לך את מגוון המומחים לניתוח אף, וכמובן תקבלו הצעות מחיר מפתיעות.

להצעת מחיר ומידע נוסף השאירו פרטים
השירות ללא עלות וללא התחייבות!
לקבלת הצעת מחיר או לפרטים נוספים
דילוג לתוכן