הקטנת אף

תוכן העניינים

גם אתם אינכם מרוצים מהאף שלכם? גם אתם חולמים על ניתוח אף או בעצם על הקטנת אף? אתם לא לבד. ממש לא לבד, כמוכם יש עוד מיליוני אנשים ברחבי העולם אשר חלמו וחולמים לעבור את הניתוח הזה, ורבים רבים מהם שהצליחו להגשים את החלום. גם אתם יכולים.

הקטנת אף – נתחיל עם כמה דברים

האף הוא מרכז הפנים, ובניגוד לאיברים אחרים כמו עיניים, אוזניים, סנטר או שפתיים, אותם ניתן לטשטש, להסתיר או לאפר בצורה מחמיאה, האף הוא נתון אשר קשה להסתיר אותו. לכן, אנשים רבים, גברים או נשים, בגילאים שונים, בוחרים לעבור ניתוח זה כאשר הם אינם מרוצים ממה שהטבע חנן אותם.

הקטנת אף הוא אחד הניתוחים השכיחים ביותר ברפואה האסתטית. ניתוח פלסטי באף שנעשה לצורך אסתטיקה ולא לצורך רפואי, היה אחד הניתוחים הראשונים שהתפתחו ברפואה האסתטית ומאז לא ירדה קרנו. מעבר לעובדה שמדובר בניתוח אסתטי חשוב, זהו ניתוח גם קל ופשוט יחסית אשר בדרך כלל אינו גורם לסיבוכים וזמן ההחלמה שלו הנו קצר יחסית.

תהליך הניתוח – איך להקטין את האף ?

ניתוח הקטנת אף מתבצע על ידי כירורג פלסטי בחדר ניתוח. הניתוח אורך כשעתיים ולאחריו נחבש האף בתחבושות. את התחבושות ניתן בדרך כלל להסיר כעבור 48 שעות על ידי המנתח, אך זמן החבישה משתנה מאדם לאדם ונע בין 24 ל 72 שעות. לאחר מכן מגיע המטופל לביקורת כל כמה חודשים.

זמן ההחלמה משתנה בין אדם לאדם אך עומד על כשבועיים עד שיוכל המטופל לשוב לפעילות רגילה. במהלך זמן ההחלמה עשויות להופיע תופעות לוואי כמו נפיחות, שטפי דם באזור המנותח וכן כאבים. אם קיימים כאבים חזקים מדי, נפיחות חשודה, קושי בנשימה או כל חשש אחר, מחויב המטופל להגיע לרופא המנתח באופן מיידי.

הניתוח אינו מהווה רק ניתוח אסתטי כי אם גם לצורך רפואי. לעתים ניתוח הקטנת אף הכרחי בכדי לסייע בנשימה, להוריד פוליפים מהאף ולאפשר איכות חיים טובה יותר הן מבחינה בריאותית והן מבחינה אסתטית.

הקטנת אף

אף על פי כי ניתוח זה הנו ניתוח פשוט ושכיח יחסית, עדיין מדובר בהליך כירורגי אשר אינו יחף מסיכונים. חובה להתייעץ עם מומחים, ועדיף כמה מומחים על מנת לקבל כמה חוות דעת, לפני שניגשים לניתוח. ברוב המקרים לא תהיה בעיה לנתח אך קיימים מקרים בהם לא ניתן לנתח בשל סיבות שונות. בנוסף לכך, הרופא יכול לפרוס בפני המטופל את האפשרויות העומדות בפניו, וכן לבצע הדמיה של הפנים לאחר ניתוח האף.

ניתוח זה הוא ניתוח אשר אנשים רבים בוחרים לעבור על מנת להרגיש טוב יותר עם עצמם. ניתוח הקטנת אף היא, כאמור, פרוצדורה קלה ופשוטה יחסית אשר דורשת בעיקר רצון אמתי לשינוי ונכונות לעבור את כל מה שכרוך סביב הניתוח. היום מסתובבים בעולם אנשים רבים ומאושרים עם אף קטן וסולד, אף עליו הם חלמו ובעזרת הרפואה המתקדמת, הצליחו להגשים את החלום.

 

הקטנת אף מחיר

 

מחיר הקטנת אף משתנה מאד בין מנתח אחד לשני ולמעשה מחיר הניתוח להקטנת האף נע בין : 6.000 שקלים לבין – 8.000 שקלים כאשר זה תלוי עם יש צורך לנתח בבית החולים או במרפאת המנתח ולזה יש השפעה גדולה במחיר הניתוח שכן, עלות ניתוח הקטנת אף או כל ניתוח אחר כמו ניתוח אף פתוח למשל אשר חובה אף הוא להתבצע בבית חולים נעמד על תוספת מחיר עבור השכרת חדר ניתוח והשכרת צוות נוסף ויום אשפוז בבית חולים כך שלמעשה נוסף למחיר עוד כ3000-4000 שקלים.

ואם את/ה עדיין מתלבט/ת, או סתם מבולבל/ת, תנו לנו לעזור לך! מלא/י את פרטיך בטופס ונציג יצור עמך קשר בהקדם ויציע לך את מגוון המומחים לניתוח אף, וכמובן תקבלו הצעות מחיר מפתיעות.

להצעת מחיר ומידע נוסף השאירו פרטים
השירות ללא עלות וללא התחייבות!
לקבלת הצעת מחיר או לפרטים נוספים
דילוג לתוכן