אף סולד

תוכן העניינים

אף סולד הוא עבור אחדים אידיאל יופי, אך למעשה הוא עניין של הגדרה. האם את מעוניינת באף ברבי קטן וחמוד גם אם הוא לא יתאים למבנה הפנים שלך? לכן לפני שאת עוברת ניתוח זה, כדאי לעשות תיאום ציפיות עם המנתח הפלסטי שלך. חשוב לדעת כי פלסטיקאים מגדירים את האף הסולד בצורה מדויקת. הם מדברים על זווית האף, על גודל הנחיריים. הם שואלים איזו זווית סלידה את רוצה והם מסבירים על ההבדל האסתטי בין אף סולד נשי לבין הגברי.

 

לנשים מומלצת זווית כלפי מעלה של עד 20 מעלות, אחרת האף ייראה לא טבעי. לגברים מומלצת זווית של כ-10 מעלות. אך אם יש לך מבנה פנים גברי ונוקשה מומלץ שהאף יהיה ישיר ולא סולד כלל, אחרת זה לא ייראה מחמיא אלא אף עלול לעורר גיחוך מסוים. כך שכאשר רוצים להגיע לאידיאל חשוב לזכור כי האידיאל טמון בפרופורציות נעימות וטבעיות, בפנים שיש בהן הרמוניה בין כל המרכיבים וכי האף, טבעי או מנותח, נראה במקומו הטבעי.

אף סולד

אף סולד מעורר שבח ותהילה

מעניין כי מבחינה לשונית המלה סלידה פירושה רתיעה. כך שכאשר אתם בוחרים ניתוח שיעניק לכם אף סולד, אתם לא רוצים שהוא יגרום לאנשים רתיעה מהצורה המלאכותית שלו. אך למילה סלד יש במילון אבן-שושן גם משמעות אחרת והיא שבח ותהילה, וזה הרי האידיאל שלנו. אך בסופו של דבר האף שלנו הוא למעשה תורשה מהגנים של ההורים שלנו. כשאנו תינוקות יש לרובנו אף קטן, חמוד וסולד ונראה כי כך הוא יישאר תמיד.

 

הבעיה היא שכאשר אנו מתחילים את גיל ההתבגרות האף גדל ביחד עם הגוף, ואז הגנים שלנו באים לידי ביטוי גם דרך האף. האף גדל ביחד עם הפנים והראש, הוא פרופורציונלי להם וכך צריך להיות. לכן, מנתח פלסטי טוב ידאג לנתח את האף שלך תוך התחשבות בנתונים הטבעיים שלך כמו מבנה הפנים, סוג העור, גודל הראש, הפרופורציות הטבעיות. יש מנתחים שיכולים לעשות עבורך הדמיה ממוחשבת של סוגי אף על מבנה הפנים שלך ולהראות לך כיצד האף הסולד והיפה של שחקן הקולנוע לא מתאים לך.

ניתוח אף לכל החיים

ניתוח אף, ככל ניתוח קוסמטי ופלסטי נחשב לניתוח טוב כאשר לא מרגישים שעברת ניתוח. לכן, כדאי לחשוב היטב כיצד האף החדש יתאים לך. האף הסולד הוא אידיאל יופי, אך אידיאלים לא תמיד מתאימים למציאות. דבר נוסף שצריך להביא בחשבון הוא שהאף הזה ילווה אתכם כל החיים. יכול להיות שאף סולד בזווית מסוימת יתאים לכם כשאתם צעירים, אך לא יתאים כשתהיו מבוגרים יותר. לכן חשוב מאוד לשוחח בכנות עם המנתח הפלסטי ולהגיע אתו לפתרון הטוב ביותר, לשילוב הנכון ביותר עבורכם. כזה שיגרום לרושם הכללי של הפנים שלכם להיות נעים ואטרקטיבי אך אף אחד לא ידע בדיוק מה עשיתם.

היכנסו למאמר – ניתוח אף מחירים.

ואם את/ה עדיין מתלבט/ת, או סתם מבולבל/ת, תנו לנו לעזור לך! מלא/י את פרטיך בטופס ונציג יצור עמך קשר בהקדם ויציע לך את מגוון המומחים לניתוח אף, וכמובן תקבלו הצעות מחיר מפתיעות.

להצעת מחיר ומידע נוסף השאירו פרטים
השירות ללא עלות וללא התחייבות!
לקבלת הצעת מחיר או לפרטים נוספים
דילוג לתוכן