לפרטים נוספים, והשוואת מחירים השאירו לנו פרטים


השירות ללא עלות וללא התחייבות !!
לקוחות מספרים

חלמתי על ניתוח אף שנים, אבל אם להיות כנה – פחדתי. בפורטל מצאתי את כל המידע הרלוונטי, וגם כזה שכלל לא ידעתי שאני צריכה לדעת, בנוגע לניתוח. בנוסף, צוות האתר עזר לי להבין את מהות הניתוח, כיצד להתכונן, דגשים למשך ההחלמה וכמובן המליץ לי על מנתח פלסטי מעולה וברמה גבוהה. ממליצה בחום.

דניאלה עברה ניתוח אף

מלאו את הטופס וקבלו 3 הצעות מחיר לניתוח אף מטובי המנתחים בישראל.

בצעו השוואת מחירים מהירה חסכו עד 50% ממחירי השוק

* השירות ניתן בחינם וללא כל התחייבות

ניתוחי אף

ניתוחי אף

אם תשאלו אדם איזה ניתוח פלסטי הוא היה הכי רוצה לעבור, סביר להניח שהיה אומר ניתוח אף. כן, ניתוח אף הנו הניתוח הפלסטי הכי פופולרי בארץ ובעולם ולא פלא. עולם הזוהר ובשילוב דרכי ההתקשרות ונראות בשלל צורות הביא למודעות טוטלית כל עניין הגובל בחוסר אסתטיקה ושיפור מראה הגוף והפנים בפרט. בין יתר הניתוחים באסתטיים לשיפור מראה האף קיימים ניתוחי אף בשל בעיות רפואיות כגון: בעיות במחיצות סתומות ובעייתיות במחילות האף, בעיות נשימה, אף נשרי, גבנון אף בולט ועוד בעיות אסתטיות ורפואיות נוספות. לאחד נדמה כי עם יעבור ניתוח אף ישפר בצורה ניכרת מצב רוחו והביטחון העצמי שלו. השני חושב שאפו אינו פרופורציונלי לשאר הפנים. לאחת מפריעה הבליטה בגבנון האף, שאגב, רבים שחושבים שזהו סמל לעם היהודי. על אף מחירו של ניתוח אף, הנו נחשב לניתוח פופולרי מבוקש ביותר בקרב כל שכבות הגיל ובכל שכבות האוכלוסייה מדלי תקציב ויכולת ועד לאלפיון העליון.

כשחושבים ומדמיינים ניתוחי אף, רואים בית חולים, צוות תגבור ובקרה וכן, כך הדבר, שכן ניתוח זה על אף שמדובר באיבר קטן, ניתוח אף הנו ניתוח מורכב מאד הדורש רמת מקצועיות רבה, ידע רב וניסיון ארוך טווח. ההליך מתבצע בהרדמה כללית או בהרדמה מקומית. הניתוח מתבצע דרך הנחיריים, בעת ביצוע הניתוח מתוך צורך רפואי או אסתטית ושינוי מבנה עצמות האף וכל זה על מנת לא לפגוע בעור החיצוני ובמינימום צלקות. בהליך זה ניתן גם לספק למנותח פתירת בעיה רפואית (עם קיימת) בניתוח אף משולב, אסתטי רפואי כגון: קשיי נשימה או סינוסים בעייתיים. תהליך ניתוח אף כמובן יתחיל מפגישת ייעוץ מסודרת של פי רוב נערכת כשעה (ורצוי גם לאמת את זה מראש בטרם הגעה למרפאה), התרשמות הלקוח מצוות המרפאה, המנתח ודרכי הפעולה שלו ובשירות מתן תשובות לשאלות, הדמיה (לא בכל המרפאות), הצגת תמונות ותרשימים שונים המספקים למנותח העתידי הבנה מעמיקה על תהליך הניתוח והצהרת הכוונות שלו מול המנתח ותיאום ציפיות.

במאמר זה נדבר על סוגים ושיטות בתחום ניתוחי אף – אסתטיים ורפואיים כאחד, מידע מקצועי שנכתב בידי מנתחים, חומרים, ציוד ומכשור בתחום, מחירים, הטבות מבצעים ודרכי הוזלת עלויות ועוד וכל זאת על מנת לספק לקהל גולשי אתר אף מושלם רקע מקצועי ובסיסי בתהליך בדרך לניתוח אף מושלם ובמחירים אטרקטיביים במיוחד.

ניתוח מחיצת אף

אם אתם רוצים לעבור את הניתוח ומחפשים מידע על ניתוח מחיצת אף מחיר ועוד, חשוב שתעשו זאת על ידי פנייה ישירה אל המרפאות המציעות את הניתוח ומוטב כמה שיותר מוקדם. ניתוח מחיצת אף מוצע למטופלים, הסובלים מחור במחיצת האף או מסטייה בה. מחיצת האף שלנו, המכונה ספטוםועשויה מסחוס ומעצם, היא זו האחראית לפיצול חלל האף לשני חלקים, לשני חללים. היא גם זו האחראית ליצירת הנחיריים. ניתוח מחיצת אף מאד פופולרית מבין סוגי ניתוחי אף הרבים שקיימים. הוא מתקיים לרוב בשל אחת מהסיבות שלפניכם:  בשל חבלה, או אפילו כבר מהלידה, סטייה במחיצת האף היא תופעה נפוצה יחסית, המצריכה קבלת מענה מתאים, ניתוח העוזר להתמודד עם כך. בחירה באפשרות של ניתוח המחיצה, ולמרות שמדובר בהליך כירורגי לכל דבר, היא הדרך הטובה והנכונה להתמודד עם כך שכן סטייה במחיצת האף יכולה לגרום לזיהומים באף וגם להפרעות נשימה, הפוגעות באופן משמעותי באיכות החיים. ההליך מציע כיום סיכויי הצלחה גבוהים במיוחד, סיכויים של 80 אחוזים, כך שמרבית המטופלים העוברים אותו זוכים לשוב ולנשום בקלות רבה יותר, מכפי שיכלו בעבר.

ניתוח מחיצת אף, כולל עלויות הניתוח ועוד לחצו – ניתוח מחיצת אף

 

ניתוח אף החלמה מהירה

על אף כי זהו ניתוח שהיקף תופעות הלוואי והכאבים שיתלוו לאחריו – זניח בהשוואה לניתוחים פלסטיים אחרים, מומלץ לדעת מבעוד מועד מה יקרה לכם לאחר ניתוח האף שלכם, וכיצד להתמודד עם מצבכם החדש עד להחלמה מלאה. ניתוחי אף ילוו בשני סוגי בעיות. האחת – תחושת עקצוץ וגירוד באזור הניתוח, והשנייה – הרגישות של האף בתצורתו החדשה מקשה מעט על הפציינט לשמור עליה עד לקיבועה המוחלט. על כן, התאוששות מניתוח אף מצריכה גם הדרכה כיצד להתמודד עם המחושים החדשים ממנו וגם כיצד לשמור על צורתו החדשה.

למידע נוסף ובהרחבה בנושא החלמה, התאוששות ותופעות לוואי בניתוחי אף כנסו: ניתוח אף החלמה

התייצבות לביקורת לאחר תקופת ההחלמה או במהלכה

ניתן ואף מומלץ להתייצב לביקורת במרפאה בה נותחתם למעקב אחר מצבכם. יעירו את תשומת לבכם האם תהליך ההחלמה שלכם תקין, האם שמרתם מרחק נגיעה מהאף באופן מספק, והאם בעקבות זאת הוא לא שינה את המתווה שלו אלא נשאר יציב כביום יציאתכם מחדר הניתוחניתוחי אף בהם מגלה המנותח בגרות ואחריות ומתייצב לביקורות אלו יובילו בהכרח להצלחה בתהליך שינוי המתווה הפלסטי של האףלמידע נוסף ובהרחבה בנושא החלמה, התאוששות ותופעות לוואי בניתוחי אף כנסו: ניתוח אף החלמה

ניתוחי אף מחירים

על מנת להעריך מחיר של ניתוח אף יש צורך לדעת מהן העלויות המלאות של הניתוח והמהלכים שיתלוו לו: עלות ההליך הכירורגי עצמו, ועלות ימי האשפוז והטיפולים לפני ואחרי הניתוח, בדגש על מה שיקרה אחריו. לעתים, ייתכן כי ישתלם לכם לפתוח את הארנק ולשלם למרפאה יוקרתית אשר תזכה אתכם בהליך התאוששות מניתוח אף מפנק, בקצב שלכם, עם צעדי הדרכה מפורטים. ככל שהתרשמתם כי הליכי התאוששות מניתוח אף במרפאה נוחים – ייתכן כי ישתלם לכם לפנות אליה.

לחצו למעבר למאמר המלא בנושא: ניתוחי אף מחירים, הוזלת עלויות, הטבות ומבצעים

הוזלת עלויות של ניתוחי אף על ידי סבסוד דרך קופת חולים

אנשים רבים אינם מודעים לאפשרות של הוזלת עלויות על ידי פנייה לקופת החולים שלכם ובקשה לסבסוד ניתוחי אף. קופות החולים השונות מציעות השתתפות עצמית בניתוחים פלסטיים וטיפולים אסתטיים לא רק באף אלא בשאר מקומות נוספים בגוף וכדאי מאד לנצל זאת. לצורך העניין ניתוח אף ממוצע עולה סביב 10.000 שקלים אולם לאחר סבסוד קופת החולים המחיר יופחת לכ- 7000 שקלים בלבד!

 

קופות החולים המסבסדות ניתוחי אף הן:

קופת חולים כללית לחברי: “כללית מושלם” | “כללית פלטינום”

קופת חולים מכבי לחברי: “מכבי שלי” | “מכבי מגן זהב”

קופת חולים מאוחדת לחברי: “מאוחדת שיא”

קופת חולים לאומי : לא מסבסדת ניתוחים פלסטיים

 

לחצו למעבר למאמר המלא בנושא: ניתוח אף מחירים, הוזלת עלויות, הטבות ומבצעים | ניתוח אף דרך קופת החולים

 

אהבתם את הכתבה? בבקשה תפרגנו 

[kkstarratings]

 

תנו לנו לעזור לכם בנושא זה על ידי שליחת הפרטים שלכם בצור קשר באתר, ואנו נחזור אליכם על מנת לקבל מכם מידע נוסף וכללי לצורך בדיקת זכאותכם והספקת מחירים, הטבות ומבצעים באותה עת. כמו כן, אנו עשויים להוזיל לכם את עלות הניתוח על ידי שירות השוואת מחירים יעיל ומהיר ללא מאמץ מצידכם.

צרו עמנו קשר להמשך פרטים על ידי השארת פרטים בטופס צור קשר באתר – השירות ללא עלות וללא התחייבות!

 

שאלות נפוצות

ניתוח אף מתבצע על פי רוב אחרי גיל 16 לבנות ואחרי גיל 17 לבנים ועל המנתח לבדוק היטב את מצב העצמות על מנת לקבוע עם המתבגר אכן כשיר לניתוח אף בגיל צעיר זה. כעיקרון, יש לחכות שמצב העצמות וסחוסים יסיימו את תהליך הצמיחה ותהליך ההתבגרות לאחר מכן ניתן לעבור ניתוח אף בגיל צעיר זה. בשום אופן אין לעבור ניתוח אף בגיל צעיר ובדיקות כשירות לניתוח אף. תוכלו לקרוא על כך בהרחבה במאמר מיוחד לנושא זה - "ניתוח אף בגיל צעיר" בלשונית מידע מהמומחים.
לרוב נשארת צלקת מאד קטנה אך זה תלוי גם בתהליך החלמה של האזור, גיל המנותח ויכולת הגוף שלו לרפא ולהעלים את הצלקת. כמו כן, תלוי סוג הניתוח והטכניקה. על פי רוב, הצלקת מאד קטנה, לעתים אינה ניראת כלל.
עלות ניתוח אף משתנה מאד בין מנתח למנתח, אזור הגאוגרפי של המרפאה ומשתנים אחרים ורבים. על פי רוב, ניתוח אף עולה כ-10.000 שקלים בממוצע אך ישנם הטבות למבוטחי קופות החולים השונות, תוכלו לקרוא על כך בהרחבה במאמר - ניתוח אף מחירים בלשונית עליונה תחת "מחירים ועלויות".
כמו בכל הליך רפואי כירורגי כך ניתוח אף הוא תהליך כירורגי פולשני וקיימים סיכונים מחושבים שהמנותחים מודעים אליהם ומפנים כלפיהם תשובת לב רבה, הכנות מקדימות שנועדו למזער את רמת הסיכון. הסיכונים די ברורים בתעשיית ניתוחי אף ובכלל בניתוחים פלסטיים אך לדעת אותם בטרם הניתוח ולהחליט בהתאם. רצוי לקרוא על כך בהרחבה במאמר שנכתב במיוחד עבור נושא זה - ניתוח אף סיכונים תחת לשונית "ניתוחי אף" .


מלאו את הטופס וקבלו 3 הצעות מחיר לניתוח אף מטובי המנתחים בישראל. בצעו השוואת מחירים מהירה חסכו עד 50% ממחירי השוק * השירות ניתן בחינם וללא כל התחייבות


שם מלא:


טלפון:

אזור מגורים:

מידע שימושי

ניתוחי אף

ניתוחי אף

ניתוחי אף

מידע רב בנושא ניתוחי אף, סוגי ניתוחים באף, שיטות ועוד

קרא\י עוד

ניתוח אף מחירים

ניתוח אף מחירים

ניתוח אף מחירים

מידע רב בנושא מחירי ניתוח אף, הטבות והוזלת עלויות

קרא\י עוד

כמה עולה ניתוח אף

כמה עולה ניתוח אף

כמה עולה ניתוח אף

המשך מידע רב בנושא מחירים ודרכים להוזלה במחיר, סבסוד על ידי קופת החולים ועוד

קרא\י עוד

ניתוח אף לפני ואחרי

ניתוח אף לפני ואחרי

מידע רב בנושא ניתוח אף לפני ואחרי, תמונות לפני ואחרי ומה כדאי לדעת בנושא

קרא\י עוד

ניתוח אף החלמה

ניתוח אף ארוך

ניתוח אף החלמה

מידע רב בנושא החלמה מניתוח אף, התאוששות והמשך טיפול ובקרה לאחר הניתוח

קרא\י עוד

ניתוח מחיצת אף

ניתוח מחיצת אף

מידע רב בנושא ניתוח מחיצת אף, מהם מחיצות ועוד.

קרא\י עוד

ניתוח אף המלצות

ניתוח אף המלצות

מידע רב בנושא המלצות וחוות דעת על ניתוח אף, מהי המלצה אמתית ומה עשויה לאכזב אתכם

קרא\י עוד

ניתוח אף דרך קופת החולים

ניתוח אף דרך קופת החולים

מידע רב בנושא ניתוח אף דרך קופת החולים כללית כללית ומושלם קופת החולים מכבי - מכבי שלי

קרא\י עוד

Show Buttons
Hide Buttons