הקטנת נחיריים

תוכן העניינים

איך תהיו בטוחים או לפחות סבורים בסבירות גבוהה שבחרנו במנתח אף הנכון עבור ניתוח הקטנת נחיריים ? מה חשוב לעשות לאחר שמתעוררים מניתוח הקטנת נחיריים, ולמה לא כל מחוש לא נעים הוא בהכרח תופעת לוואי של ניתוח זה? בכתבה זו נדבר על נושאים אלה ועוד.

ניתוח הקטנת נחיריים, או בשמו הידוע יותר "ניתוח אף רחב", הוא המענה לצורך לבצע הקטנת נחיריים על מנת לספק למנותח אף אסתטי אך בעל גודל נחיר תקין מבחינה רפואית, שמאפשר לנשום בקלות כבעבר. על מנת לדעת אם אתם מתאימים לניתוח, יש להשאיר פרטים ולקבל זימונים לבדיקות מרופאים מומחים, מה שיאפשר לכם גם להשוות את מחיריהם לקראת ההחלטה למי לפנות.

סוג הניתוח ומהותו

זהו ניתוח פלסטי ולא רפואי, אף על פי שקיימת בספרות הרפואית היזמה לשנות את גודל נחיר האף אבל לא מהטעמים האסתטיים, אלא מתי שרופא אף אוזן גרון אבחן כי מחיצת האף נוטה שמאלה או ימינה ויוצרת 2 נחיריים אסימטריים. אז, ישלח אתכם הרופא לניתוח יישור מחיצה, שהוא ניתוח אף רפואי, אבל ניתוח שפיזית מקטין את הנחיר הנו ניתוח פלסטי ותו לא.

 

הקטנת נחיריים – כיצד מתבצע הניתוח?

ניתוח אף רחב מתבצע בהרדמה מקומית בתחילה, והרדמה מלאה אחר כך, שלאחריה יחובר המנותח למכשיר הנשמה. על אף כי זהו ניתוח שעורך חצי שעה, הוא לא פשוט לעשייה מבחינה כירורגית, משום שהרופא למעשה משנה את כל רקמות הסחוס באף, ואם צריך – הוא שובר חלק משלד האף על מנת לפסל מחדש ולאחות את היצירה החדשה אחר כך למען היווצרות דגם אף קטן יותר.

כיצד חשים שמתעוררים מניתוח אף רחב?

ה– 24 שעות הראשונות הכי קריטיות כי אתם תחושו מעט קושי לנשום דרך האף, אך כבר ביום המחר הסדרי הנשימה המלאה יחזרו אליכם ותוכלו לרכז אוויר דרכו. כבר אז, לא כדאי לכם לאכול חריף ב– 7-10 ימים הראשונים ומומלץ גם להימנע ממאמץ גופני או ספורטיבי על מנת לא לדגדג את הרקמות והסחוס של האף, ולא להזיק לצורה החדשה של האף תוך עיוות מה שהרופא יצר עבורכם. נכון, במהלך תקופה זו יושם באף שלכם פד הגנה, אך ללא צעדים לשמירה על הפיסול מצדכם הוא בהחלט נמצא בסכנת עיקום מחדש. מסקנה: בניחוח הצרת נחיריים לוקחים כמה שיותר ימי חופש מהעבודה, נחים המון ומשתחררים מכמה שיותר פעילויות בשבועשבועיים הקרובים.

ביקורת במרפאה – מתי נדרשת?

בהוראת הרופא המנתח, אשר תימסר לכם מראש – לאחר הניתוח. בביקורת, בוחן הרופא את מצבכם ומסיק האם הכאב שחוויתם היווה הליך תקין או שמא מדובר בתופעת לוואי שהתרחשה בניתוח. במידה וזוהה עיוות של האף המנותח, יתבצע ניתוח שניוני לתיקון צורת האף, הפעם עם פחות פעילויות כירורגיות קריטיות כמו שברי אף ואיחויים משום שהחלק העיקרי של פעולה זו כבר נעשה בניתוח העיקרי. ייתכן כי כלל לא יידרש ניתוח פתוח, אלא ניתוח סגור עם יישור דרך פתח הנחיריים.

הצרת נחיריים – סיבוכים

עיוות צורת האף עקב החלמה לא זהירה, עיוות צורת האף לאחר בדיקת הרופא בעקבות הניתוח, קשיי נשימה שמתארכים מעבר ל– 24 שעות הראשונות של ההחלמה, גירודים ועקצוצים גם ימים לא מעטים לאחר הניתוח, כאילו היה זה היום הראשון (זה נובע גם מעור רגיש, וזה סימן טוב להיבדק אצל רופא עור). ניתוח אף רחב שמטרתו הצרת נחיריים אשר מבוצע על ידי מומחה בעל שם מקטין משמעותית את הסיכוי לסיבוכים אלה.

מעוניינים לעבור ניתוח נחיריים ? לא בטוחים איך להתחיל את התהליך ? אנו מציעים לכם להשאיר לנו את פרטי הקשר עמכם וצוות הפורטל יצור עמכם קשר להמשך פרטים ומידע נוסף אותו תצטרכו בדרך לאף חדש. השירות ניתן ללא כל עלות או התחייבות מצידכם. פורטל אף מושלם נוסד בשנת 2001 וחסך עד היום לעשרות אלפי גולשים כסף רב על ידי שירות השוואת מחירים יעיל ומהיר. השירות שלנו כמובן לא עולה לכם כסף וגם ללא התחייבות!!

היו חברתיים ותפרגנו לנו בשיתוף בפייסבוק או בגוגל+

נשמח גם לדירוג חיובי 🙂 [kkstarratings]

להצעת מחיר ומידע נוסף השאירו פרטים
השירות ללא עלות וללא התחייבות!
לקבלת הצעת מחיר או לפרטים נוספים
דילוג לתוכן